$1,100,000
- Land
- 18.6 Acres
- $59,140 per Acre
86088 Rho Er Lan Place, Yulee, FL 32097
86088 Rho Er Lan Place, Yulee, FL 32097$1,100,000
86088 Rho Er Lan Place, Yulee, FL 32097
86088 Rho Er Lan Place, Yulee, FL 32097$588,900
Bluffton Plan at Sandy Bluff, Yulee, FL 32097
$514,500
Preston Plan at Sandy Ridge, Yulee, FL 32097
$582,990
86555 Oar Row Rd S, Yulee, FL 32097
$632,500
Madison Plan at Sandy Bluff, Yulee, FL 32097
$647,900
Rosewood Plan at Sandy Bluff, Yulee, FL 32097
$835,000
29258 Grandview Manor, Yulee, FL 32097
Courtney Russell SUMMER HOUSE REALTY
$524,500
Ridgecrest Plan at Sandy Ridge, Yulee, FL 32097
$312,000
Lots 25-30 Radio Ave, Yulee, FL 32097
Lots 25-30 Radio Ave, Yulee, FL 32097$569,900
85148 Sandy Ridge Loop Unit 17, Yulee, FL 32097
Larry Lanier MONOGRAM REALTY INC
$355,000
77021 Birdseye Ct, Yulee, FL 32097
ALICIA WHITEHURST LA ROSA REALTY JACKSONVILLE, LLC.
$558,500
Almeria II Plan at Sandy Ridge, Yulee, FL 32097
$381,580
665 Windchime St, Yulee, FL 32097
Barbara Cronin WEEKLY HOMES REALTY COMPANY
$432,300
75711 Bayley Place, Yulee, FL 32097
$365,000
86285 Express Ct, Yulee, FL 32097
COREY MYERS ERA ONETEAM REALTY
$356,000
86636 Serenity Lake Ct, Yulee, FL 32097
JASON ROGERS PA LPT REALTY
$465,000
75476 Sunberry Dr, Yulee, FL 32097
Michelle Ortelli COLDWELL BANKER VANGUARD REALTY
$569,000
309 Continuum Loop, Yulee, FL 32097
Mike Dowling ERA FERNANDINA BEACH REALTY
$335,000
75209 Chelsea Garden Way, Yulee, FL 32097
Christopher Snow LPT REALTY LLC
$540,000
66001 Iona Place, Yulee, FL 32097
66001 Iona Place, Yulee, FL 32097$249,000