$334,950 Sold Oct 23, 2025
293 Ashley Heights (Lot 34) Dr, Aberdeen, NC 28315
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,321 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $144/SF
- 97 Days On Market
Last Listing Agent TIER One Real Estate Services COLDWELL BANKER ADVANTAGE - YADKIN ROAD
293 Ashley Heights (Lot 34) Dr, Aberdeen, NC 28315