$139,000
- Land
- 16.69 Acres
- $8,330 per Acre
7343 Soledad Canyon Rd, Acton, CA 93510
7343 Soledad Canyon Rd, Acton, CA 93510$139,000
7343 Soledad Canyon Rd, Acton, CA 93510
7343 Soledad Canyon Rd, Acton, CA 93510$149,900
0 Vic Kalman N of Sierra H Unit SR25197361, Acton, CA 93510
0 Vic Kalman N of Sierra H Unit SR25197361, Acton, CA 93510$16,850
0 Soledad Canyon Rd Unit 17618177, Agua Dulce, CA 93510
0 Soledad Canyon Rd Unit 17618177, Agua Dulce, CA 93510$1,149,000
34250 Mcennery Canyon Rd, Acton, CA 93510
Hilary Blaha eXp Realty of California Inc
$1,200,000
8235 Soledad Canyon Rd, Acton, CA 93510
Caroline Harabedian Re-Search Concept
$1,140,000
34754 Ellenan Ave, Acton, CA 93510
Stephanie Ruelas Otero Realty Masters & Associates
$1,299,900
34625 Red Rover Mine Rd, Acton, CA 93510
John Sweet HomeBased Realty
$1,235,000
34122 Courtney Terrace, Acton, CA 93510
Davin Emmons HomeSmart, Evergreen Realty
$1,125,000
2862 Calmgarden Rd, Acton, CA 93510
Kelly Collette HomeSmart Evergreen Realty
$1,289,950
1925 El Dorado Dr, Acton, CA 93510
Cheryl Lichen-Hooper Keller Williams VIP Properties
$1,259,000
34695 Desert Rd, Acton, CA 93510
James Chikato Pinnacle Estate Properties, Inc.
$1,298,000
2575 Palomino Dr, Acton, CA 93510
Tammy Crawford eXp Realty of California, Inc.
$1,145,000
33442 Desert Rd, Acton, CA 93510
Cynthia Miller Keller Williams-VIP Properties
$1,110,000
33344 Rose Ave, Acton, CA 93510
Leovy Albarado Re/Max All-Pro
$1,124,999
32201 Joaquin Dr, Acton, CA 93510
Laura Rothgery eXp Realty of California Inc
$2,700,000