$360,000 Sold Feb 10, 2026
2164 W Concord Ln, Addison, IL 60101
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 1,804 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $200/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $359,168
Last Listing Agent Angelo Maranda A M Realty Services LLC
2164 W Concord Ln, Addison, IL 60101