$143,000 Sold Apr 10, 2026
1223 Florida Ave, Akron, OH 44314
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,755 Sq Ft
- Built 1918
Last Sold Summary
- $81/SF
- 13 Days On Market
Current Estimated Value $133,252
Last Listing Agent DANIEL BEIRNE Opendoor Brokerage LLC
1223 Florida Ave, Akron, OH 44314