$145,000
429 1st Ave, Saraland, AL 36571
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
Last Sold Summary
- $86/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $150,414
Last Listing Agent Ivey Welch eXp Realty Port City Downtown
429 1st Ave, Saraland, AL 36571$145,000
429 1st Ave, Saraland, AL 36571
Last Sold Summary
Current Estimated Value $150,414
Last Listing Agent Ivey Welch eXp Realty Port City Downtown
429 1st Ave, Saraland, AL 36571$240,000
5161 Sterling Glen Dr, Pinson, AL 35126
Last Sold Summary
Current Estimated Value $268,564
Last Listing Agent Ben Fikes Keller Williams Homewood
5161 Sterling Glen Dr, Pinson, AL 35126$421,990
114 Dolf Leaf Ln, Huntsville, AL 35811
Last Sold Summary
Last Listing Agent JESSICA WINN Matt Curtis Real Estate, Inc.
114 Dolf Leaf Ln, Huntsville, AL 35811$173,500
102 Roosevelt Dr, Andalusia, AL 36420
Last Sold Summary
Current Estimated Value $175,123
Last Listing Agent MaryAlyce Outlaw Outlaw Realty LLC
102 Roosevelt Dr, Andalusia, AL 36420$575,000
289 Laredo Dr, Birmingham, AL 35226
Last Sold Summary
Current Estimated Value $569,961
Last Listing Agent Isaac Marvin eXp Realty, LLC Central
289 Laredo Dr, Birmingham, AL 35226$234,900
120 15th St E Unit 307, Tuscaloosa, AL 35401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $239,811
Last Listing Agent John Randall Keller Williams Tuscaloosa
120 15th St E Unit 307, Tuscaloosa, AL 35401$139,900
0 Goat Cooper Rd Unit EmC E Ph4 Lot6, Elsanor, AL 36567
Last Sold Summary
Last Listing Agent Alla Nikitina Ryals Realty, Inc
0 Goat Cooper Rd Unit EmC E Ph4 Lot6, Elsanor, AL 36567$260,900
182 Labrador Ln, Harvest, AL 35749