$89,000
- Land
- 6.72 Acres
- $13,246 per Acre
Lot 7 Hidden Lakes Dr, Albany, GA 31721
Lot 7 Hidden Lakes Dr, Albany, GA 31721$89,000
Lot 7 Hidden Lakes Dr, Albany, GA 31721
Lot 7 Hidden Lakes Dr, Albany, GA 31721$21,368
210 Wentworth Ln, Albany, GA 31721
Last Sold Summary
Current Estimated Value $41,000
Last Listing Agent Sandy Anthony Hometown Realty Of Sw Ga
210 Wentworth Ln, Albany, GA 31721
108 AB Joiner Dr, Albany, GA 31763
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cindy Martins Hrp Realty, LLC
$177,500
1129 Gillionville Rd, Albany, GA 31707
Malinda Pollock
Coldwell Banker Walden & Kirkland
(229) 609-3476
$199,000
2211 Arrowwood Dr, Albany, GA 31721
Last Sold Summary
Current Estimated Value $202,123
Last Listing Agent Mark Manley Wiregrass Auction Group
Est $503,256
310 Ironhorse Ct, Albany, GA 31721
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sandy Anthony Hometown Realty Of Sw Ga
$319,900
1648 Arlington Park Cir, Albany, GA 31701
Cindy Martins
Exp Realty LLC
(229) 287-3450
$167,000
1009 W 3rd Ave, Albany, GA 31701
Last Sold Summary
Current Estimated Value $155,346
Last Listing Agent Morgan Layfield Re/Max Of Albany
1009 W 3rd Ave, Albany, GA 31701Est $461,118
2315 Winchester Dr, Albany, GA 31721
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lauren Watson Coldwell Banker Walden & Kirkland
$600,000
4802 Grandview Dr, Albany, GA 31721
Shawanda Hill
Era All In One Realty
(229) 475-1929
$515,000
122 Bay Ct, Albany, GA 31721
Last Sold Summary
Current Estimated Value $531,484
Last Listing Agent Sandy Anthony Hometown Realty Of Sw Ga