$1,650,000
20 Old Mission Rd, Aliso Viejo, CA 92656
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,285 Sq Ft
- Built 2012
Last Sold Summary
- $722/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $1,563,448
Last Listing Agent Andrea Carpenter First Team Real Estate
20 Old Mission Rd, Aliso Viejo, CA 92656