$630,000
- Land
- 147.76 Acres
- $4,264 per Acre
TBD 3000th St, Moran, KS 66755
TBD 3000th St, Moran, KS 66755$630,000
TBD 3000th St, Moran, KS 66755
TBD 3000th St, Moran, KS 66755$110,000
322 N 3rd St, Iola, KS 66749
Crystal Metcalfe United Real Estate Kansas City
$29,000
712 N 2nd St, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty
$409,900
1335 2000th St, Iola, KS 66749
Rene Covey Infinity Real Estate, LLC
$475,000
1276 2200th St, Iola, KS 66749
Derrik McCall Infinity Real Estate, LLC
$114,900
407 S Washington Ave, La Harpe, KS 66751
Rene Covey Infinity Real Estate, LLC
$69,900
1418 N Cottonwood St, Iola, KS 66749
Rene Covey Infinity Real Estate, LLC
$149,900
846 N Sycamore St, Iola, KS 66749
Frances Kinzle Access Realty
$169,500
123 W Douglas St, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty
$75,000
309 S 4th St, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty
$279,000
504 Mcguire Dr, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty
$175,000
512 E Monroe St, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty
$205,000
7 W Garfield St, Iola, KS 66749
Pamela Knowles Crown Realty
$209,000
524 Bridge, Humboldt, KS 66748
Amy Shannon ReeceNichols BajaRanch Team
$215,000
510 North St, Iola, KS 66749
Mark Larson United Country Deer Creek Realty
$95,000
804 N Washington Ave, Iola, KS 66749
Beth Mersman The Kansas Property Place
$99,000
420 S Walnut St, Iola, KS 66749
Megan Heslop ReeceNichols BajaRanch Team
$50,000
414 S 1st St, Iola, KS 66749
Monica Sellman United Country Deer Creek Realty
$155,000
902 E Broadway St, Iola, KS 66749
Jennifer Chester Crown Realty