$385,000 Last List Price Sold Feb 12, 2026
10044 County Road 107, Alvarado, TX 76009
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,128 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $181/SF
- 145 Days On Market
Last Listing Agent Gabriela Emerton Fathom Realty, LLC
10044 County Road 107, Alvarado, TX 76009