$1,525,000
8 Ashford Ln, Andover, MA 01810
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 4,910 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $311/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $1,471,585
Last Listing Agent Krystal Solimine RE/MAX Partners
8 Ashford Ln, Andover, MA 01810