Homes for Sale in 92539
-
-
$1,350,000
- Land
- 17.3 Acres
- $78,035 per Acre
0 Elliott Dr Unit PW26062495, Anza, CA 92539
0 Elliott Dr Unit PW26062495, Anza, CA 92539 -
$189,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 840 Sq Ft
60455 Rim Rock Rd, Anza, CA 92539
60455 Rim Rock Rd, Anza, CA 92539Anna James Miller Western Pioneer Properties
-
$199,900
- Land
- 2.7 Acres
- $74,037 per Acre
59600 Burnt Valley Rd, Anza, CA 92539
59600 Burnt Valley Rd, Anza, CA 92539 -
-
-
$135,000
- Land
- 18.54 Acres
- $7,282 per Acre
0 Trails End Ln Unit SW26090671, Anza, CA 92539
0 Trails End Ln Unit SW26090671, Anza, CA 92539 -
$58,500
- Land
- 3.66 Acres
- $15,984 per Acre
49 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539
49 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539 -
$298,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 520 Sq Ft
38800 Bahrman Rd, Anza, CA 92539
38800 Bahrman Rd, Anza, CA 92539Rebecca Zhu Homequest Real Estate
-
-
$72,000
- Land
- 2.51 Acres
- $28,685 per Acre
0 Glasgow Rd Unit SW25036821, Anza, CA 92539
0 Glasgow Rd Unit SW25036821, Anza, CA 92539 -
$99,000
- Land
- 4.97 Acres
- $19,920 per Acre
33 Sweetbush Ln, Anza, CA 92539
33 Sweetbush Ln, Anza, CA 92539 -
$125,000
- Land
- 20 Acres
- $6,250 per Acre
0 Apn 579-240-004 Unit SR25258189, Anza, CA 92539
0 Apn 579-240-004 Unit SR25258189, Anza, CA 92539 -
$198,988
- 2 Beds
- 1 Bath
- 670 Sq Ft
59880 Anzanita Ln, Anza, CA 92539
59880 Anzanita Ln, Anza, CA 92539James Duong LANDMARK LENDING REALTY
-
$100,000
- Land
- 10.43 Acres
- $9,588 per Acre
0 Chapman Rd Unit SW25173108, Anza, CA
0 Chapman Rd Unit SW25173108, Anza, CA -
$230,000
- Land
- 10.75 Acres
- $21,395 per Acre
59270 Granite Gulley Rd, Anza, CA 92539
59270 Granite Gulley Rd, Anza, CA 92539 -
$400,000
- Land
- 18.6 Acres
- $21,505 per Acre
0 Mitchell Rd Unit AR24016693, Anza, CA 92539
0 Mitchell Rd Unit AR24016693, Anza, CA 92539 -
$120,000
- Land
- 16.87 Acres
- $7,113 per Acre
0 Covered Wagon Trail Unit SW26055654, Anza, CA 92539
0 Covered Wagon Trail Unit SW26055654, Anza, CA 92539 -
$725,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,376 Sq Ft
43267 Terwilliger Rd, Anza, CA 92539
43267 Terwilliger Rd, Anza, CA 92539Goran Forss Team Forss Realty Group
-
$84,999
- Land
- 5.35 Acres
- $15,888 per Acre
41670 Jay Dee Ln, Anza, CA 92539
41670 Jay Dee Ln, Anza, CA 92539 -
$174,000
- Land
- 18.97 Acres
- $9,172 per Acre
40850 Silver Saddle Ct, Anza, CA 92539
40850 Silver Saddle Ct, Anza, CA 92539 -
$175,000
- Land
- 5 Acres
- $35,000 per Acre
58160 Bliss Rd, Anza, CA 92539
58160 Bliss Rd, Anza, CA 92539 -
$575,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,820 Sq Ft
56515 Dickson Way, Anza, CA 92539
56515 Dickson Way, Anza, CA 92539Gabriel Serrano Jr First Team Real Estate
-
-
$689,000
- 2 Beds
- 3 Baths
- 1,700 Sq Ft
38375 Hill St, Anza, CA 92539
38375 Hill St, Anza, CA 92539Robyn Garrison ERA Excel Realty
-
-
-
$540,000
- Land
- 160 Acres
- $3,375 per Acre
63151 Table Mountain Truck Trail, Anza, CA 92539
63151 Table Mountain Truck Trail, Anza, CA 92539 -
$129,000
- Land
- 20 Acres
- $6,450 per Acre
7 Cooper Cienega Truck Trail, Anza, CA
7 Cooper Cienega Truck Trail, Anza, CA
Showing Results 121 - 149, Page 4 of 4
92539 Types of Homes for Sale
92539 Real Estate Listings