$300,000
- Land
- 8.92 Acres
- $33,632 per Acre
0 Nightshade Rd Unit HD22096301, Apple Valley, CA 92307
0 Nightshade Rd Unit HD22096301, Apple Valley, CA 92307$300,000
0 Nightshade Rd Unit HD22096301, Apple Valley, CA 92307
0 Nightshade Rd Unit HD22096301, Apple Valley, CA 92307$999,000
16228 Wato Rd, Apple Valley, CA 92307
JoAnna Nassar Coldwell Banker Envision
$450,000
2222 Ottawa Rd, Apple Valley, CA 92307
2222 Ottawa Rd, Apple Valley, CA 92307$65,000
0 Teepee Rd Unit IG25165114, Apple Valley, CA
0 Teepee Rd Unit IG25165114, Apple Valley, CA$120,000
0 * Unit HD25278856, Apple Valley, CA 92307
0 * Unit HD25278856, Apple Valley, CA 92307$450,000
3 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307
3 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307$23,500
2 Fairview Valley Rd, Apple Valley, CA 92307
2 Fairview Valley Rd, Apple Valley, CA 92307$35,990
0 Sapota Rd Unit SB24248216, Apple Valley, CA 92308
0 Sapota Rd Unit SB24248216, Apple Valley, CA 92308$103,000
20683 Waalew Rd Unit B205, Apple Valley, CA 92307
Steven Campos Full Spectrum Mobile Homes
$950,000
0 Dale Evans Pkwy Unit CV26065229, Apple Valley, CA 92307
0 Dale Evans Pkwy Unit CV26065229, Apple Valley, CA 92307$439,990
19388 Corwin Rd, Apple Valley, CA 92307
CHRISTINA MAIER BERKSHIRE HATH HM SVCS CA PROP
$699,000
15425 Kasota Rd, Apple Valley, CA 92307
ESMERALDA AITKEN REALTY MASTERS & ASSOCIATES
$230,000
0 Central Rd Unit HD24235438, Apple Valley, CA 92307
0 Central Rd Unit HD24235438, Apple Valley, CA 92307$395,000
22404 Broken Lance Ct, Apple Valley, CA 92307
Barbara Gottuso Coldwell Banker Home Source