$110,000
- Land
- 8.83 Acres
- $12,458 per Acre
0 Milpas Dr Unit HD26071429, Apple Valley, CA 92307
0 Milpas Dr Unit HD26071429, Apple Valley, CA 92307$110,000
0 Milpas Dr Unit HD26071429, Apple Valley, CA 92307
0 Milpas Dr Unit HD26071429, Apple Valley, CA 92307$395,000
13285 Mesquite Rd, Apple Valley, CA 92308
Dustin Sweeter Keller Williams Realty
$87,000
0 Yucca Loma Rd Unit HD26050700, Apple Valley, CA 92307
0 Yucca Loma Rd Unit HD26050700, Apple Valley, CA 92307$850,000
0 Yucca Loma Rd Unit HD25251197, Apple Valley, CA 92307
0 Yucca Loma Rd Unit HD25251197, Apple Valley, CA 92307$135,000
0 Pawnee Rd, Apple Valley, CA 92307
0 Pawnee Rd, Apple Valley, CA 92307$150,000
0 Pawnee Rd, Apple Valley, CA 92307
0 Pawnee Rd, Apple Valley, CA 92307$50,000
15 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307
15 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307$50,000
9 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307
9 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307$589,900
20158 Yucca Loma Rd, Apple Valley, CA 92307
Holly Barry Give2Give Realty
$50,000
16 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307
16 Laguna Seca Dr, Apple Valley, CA 92307Showing Results 441 - 450, Page 12 of 12