$45,000
- Land
- 2.17 Acres
- $20,737 per Acre
0 Boxwood St Mohawk Rd Unit 23008560, Apple Valley, CA 92308
0 Boxwood St Mohawk Rd Unit 23008560, Apple Valley, CA 92308$45,000
0 Boxwood St Mohawk Rd Unit 23008560, Apple Valley, CA 92308$629,000 New Construction
14416 Ricaree Rd, Apple Valley, CA 92307
Michael Melendez Mesa Properties Inc.
$250,000
0 Goshen Rd, Apple Valley, CA 92307
0 Goshen Rd, Apple Valley, CA 92307$725,000
20715 Stoddard Wells Rd, Apple Valley, CA 92307
Joseph Keongwhan Min New Star Realty
$245,000
0 Flint Rd, Apple Valley, CA 92307
0 Flint Rd, Apple Valley, CA 92307$110,000
0 Hercules St Unit HD26071428, Apple Valley, CA 92308
0 Hercules St Unit HD26071428, Apple Valley, CA 92308$630,000 New Construction
16925 Nanticoke Rd, Apple Valley, CA 92307
Elva Ulloa HOMERICA REALTY
$47,000
0 Central Rd Unit HD25184240, Apple Valley, CA 92307
0 Central Rd Unit HD25184240, Apple Valley, CA 92307$300,000
0 Dale Evans Pkwy Unit HD25164999, Apple Valley, CA 92307
0 Dale Evans Pkwy Unit HD25164999, Apple Valley, CA 92307$999,000
15023 Genesee Rd, Apple Valley, CA 92307
Allison Flatt Compass
$475,000
0 Wato Rd, Apple Valley, CA 92307
0 Wato Rd, Apple Valley, CA 92307$55,000
0 Roundup Way Unit HD25251434, Apple Valley, CA 92308
0 Roundup Way Unit HD25251434, Apple Valley, CA 92308$1,100,000
21650 Bear Valley Rd, Apple Valley, CA 92308
21650 Bear Valley Rd, Apple Valley, CA 92308$150,000
1 Gustine St, Apple Valley, CA 92307
1 Gustine St, Apple Valley, CA 92307$68,000