$389,000
- Land
- 6.96 Acres
- $55,891 per Acre
9951 Stone Gate Dr, Arcadia, OK 73007
9951 Stone Gate Dr, Arcadia, OK 73007$389,000
9951 Stone Gate Dr, Arcadia, OK 73007
9951 Stone Gate Dr, Arcadia, OK 73007$120,000
201 W 4th St, Arcadia, OK 73007
201 W 4th St, Arcadia, OK 73007$149,500
13745 Rockys Way, Arcadia, OK 73007
13745 Rockys Way, Arcadia, OK 73007$323,900
8750 E Waterloo Rd, Arcadia, OK 73007
8750 E Waterloo Rd, Arcadia, OK 73007$1,400,000
24534 N Post Rd, Arcadia, OK 73007
24534 N Post Rd, Arcadia, OK 73007$38,000
406 E 7th St, Arcadia, OK 73007
406 E 7th St, Arcadia, OK 73007$165,000
9504 Royal Oak Dr, Arcadia, OK 73007
9504 Royal Oak Dr, Arcadia, OK 73007$449,000
E Sorghum Mill Rd Unit Lot 4, Arcadia, OK 73007
E Sorghum Mill Rd Unit Lot 4, Arcadia, OK 73007$299,000
0 N Hiwassee Rd, Arcadia, OK 73007
0 N Hiwassee Rd, Arcadia, OK 73007$473,800
2801 High Ranch Way, Arcadia, OK 73007
2801 High Ranch Way, Arcadia, OK 73007$1,400,000
0 N Post Rd, Arcadia, OK 73007
0 N Post Rd, Arcadia, OK 73007$975,000
615 U S Route 66, Arcadia, OK 73007
615 U S Route 66, Arcadia, OK 73007$230,000
13874 NE 220th St, Arcadia, OK 73007
13874 NE 220th St, Arcadia, OK 73007$250,000
7 W Shore Dr, Arcadia, OK 73007
7 W Shore Dr, Arcadia, OK 73007$225,000
13702 Rocky's Way, Arcadia, OK 73007
13702 Rocky's Way, Arcadia, OK 73007$465,000
20176 Rock Hollow Dr, Arcadia, OK 73007
20176 Rock Hollow Dr, Arcadia, OK 73007$449,000
11868 E Sorghum Mill Rd Unit Lot 1, Arcadia, OK 73007
11868 E Sorghum Mill Rd Unit Lot 1, Arcadia, OK 73007$175,000