$39,999
- Land
- 2.5 Acres
- $16,000 per Acre
2300 W Santa Fe Rd Lot A (2 5 Acres) --, Paulden, AZ 86334
2300 W Santa Fe Rd Lot A (2 5 Acres) --, Paulden, AZ 86334$39,999
2300 W Santa Fe Rd Lot A (2 5 Acres) --, Paulden, AZ 86334
2300 W Santa Fe Rd Lot A (2 5 Acres) --, Paulden, AZ 86334$64,900
0 Drumecho Cir Lot 13 -- Unit 13, Pine, AZ 85544
0 Drumecho Cir Lot 13 -- Unit 13, Pine, AZ 85544$2,500,000
3560 S Clubhouse Cir, Flagstaff, AZ 86001
Jamie Wong RE/MAX Fine Properties
$279,900
535 E Oak Dr, Sedona, AZ 86336
John Fagundes AZ Real Estate and Property Management
$449,900
182 W White Mountain Blvd, Lakeside, AZ 85929
Shawn Wirtz Advantage Realty Professionals
$774,500
3354 Jadito Trail, Flagstaff, AZ 86001
Gabriele Gerlach Village Land Shoppe
$449,000
211 N Helen Dr, Payson, AZ 85541
Joshua Osborn Real Broker
$624,900
2505 Arapaho Dr, Happy Jack, AZ 86024
Denise McGuire West USA Realty
$799,000
2542 Sioux Ln, Happy Jack, AZ 86024
Denise McGuire West USA Realty - Happy Jack
$81,900
2795 Sky Hawk Dr Unit 85, Overgaard, AZ 85933
2795 Sky Hawk Dr Unit 85, Overgaard, AZ 85933$1,099,000
604 N Club Dr, Payson, AZ 85541
Kim Ross REALTY EXECUTIVES ARIZONA TERRITORY - PAYSON 3
$56,000
2870 Coyote Ridge Unit 54, Happy Jack, AZ 86024
2870 Coyote Ridge Unit 54, Happy Jack, AZ 86024$1,350,000
41451 U S 180 Unit 22 Road 2319, Nutrioso, AZ 85932
Katharine Gardner Advantage Realty Professionals - Lakeside
$310,000
23186 S Towers Mountain Rd, Crown King, AZ 86343
Erinlynne Newman Erin Newman Fine Homes LLC
$275,000
8120 S Short Cir, Prescott, AZ 86303