$1,600,000
- Land
- 4.57 Acres
- $350,109 per Acre
40 Bradley Cove Rd, Russellville, AR 72802
40 Bradley Cove Rd, Russellville, AR 72802$1,600,000
40 Bradley Cove Rd, Russellville, AR 72802
40 Bradley Cove Rd, Russellville, AR 72802$299,900
14430 E Highway 264, Lowell, AR 72745
Marcia Martin
Coldwell Banker Harris McHaney & Faucette -Fayette
(479) 480-5505
$75,000
321 Plata Hollow, Royal, AR 71968
321 Plata Hollow, Royal, AR 71968$575,000
13094 N Highway 348, Mountainburg, AR 72946
Patricia Branson
Chuck Fawcett Realty-Van Buren
(479) 341-4686
$1,190,000
3166 Arkansas 101, Gamaliel, AR 72537
Morgan Sharp
REMAX TWIN LAKES
(870) 606-3975
$349,000
000 Apache Dr, Pottsville, AR 72858
000 Apache Dr, Pottsville, AR 72858$130,000
847 Central Rd, Arkadelphia, AR 71923
Shelly Fendley-Craft
Lake Hamilton Realty, Inc.
(870) 380-6052
$449,900
85 Marthas Field Dr, Greenbrier, AR 72058
Clayton Shumate
RE/MAX Advantage Heber Springs
(501) 476-2035
$193,000
10397 Mortensen Rd, Lincoln, AR 72744
10397 Mortensen Rd, Lincoln, AR 72744$49,000
TBD Summer Hill Rd, Hot Springs Village, AR 71909
TBD Summer Hill Rd, Hot Springs Village, AR 71909$278,500
24 Sun Vista Ln, Cabot, AR 72023
Brenda Rhoads
Crye-Leike REALTORS NLR Branch
(501) 387-8376
$520,000
128 Powhatan Dr, Cherokee Village, AR 72529
Angie Gallaher
United Country Cotham & Co.
(870) 705-4271
$189,000
1509 Midway Route, Monticello, AR 71655
Marty Baker
Monticello Realty
(870) 343-9798
$795,000
102 & 108 Cedar Point Rd Unit A & B, Hot Springs, AR 71913
Nancy Bergeron
Keller Williams Realty The Bergeron Group