$360,000
- Land
- 59 Acres
- $6,102 per Acre
Polk Road 16, Hatton, AR 71937
Polk Road 16, Hatton, AR 71937$360,000
Polk Road 16, Hatton, AR 71937
Polk Road 16, Hatton, AR 71937$1,159,000
Tbd Hwy 16 Unit LotWP001, Saint Paul, AR 72760
Tbd Hwy 16 Unit LotWP001, Saint Paul, AR 72760$225,000
010 Tomahawk Slab Rd, Saint Joe, AR 72675
010 Tomahawk Slab Rd, Saint Joe, AR 72675$600,000
000 Pruitt Dr, Judsonia, AR 72081
000 Pruitt Dr, Judsonia, AR 72081$449,999
4429 Oyler Rd, Clinton, AR 72031
4429 Oyler Rd, Clinton, AR 72031$359,900
2155 Hollow Rd, Saint Joe, AR 72675
Zeke Barrett Whitetail Properties Real Estate, LLC
$95,000
0 Tollett Rd, Newhope, AR 71959
0 Tollett Rd, Newhope, AR 71959$74,900
2671 Ar 14, Harriet, AR 72639
2671 Ar 14, Harriet, AR 72639$1,600,000
Tbd Madison 5450 Unit LotWP001, Elkins, AR 72727
Tbd Madison 5450 Unit LotWP001, Elkins, AR 72727$49,974
128 Smokey Rd, Center Ridge, AR 72027
128 Smokey Rd, Center Ridge, AR 72027$799,900
Tbd Hwy 16 Unit LotWP002, Saint Paul, AR 72760
Tbd Hwy 16 Unit LotWP002, Saint Paul, AR 72760$269,000
3007 Old Highway 30, Scott, AR 72142
3007 Old Highway 30, Scott, AR 72142$29,900
Tbd Hazel Valley Rd, Fayetteville, AR 72701
Tbd Hazel Valley Rd, Fayetteville, AR 72701$276,000
Champagnolle Rd Unit LotWP001, El Dorado, AR 71730
Champagnolle Rd Unit LotWP001, El Dorado, AR 71730$80,000
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801$102,200
Midland Dr, Mena, AR 71953
Midland Dr, Mena, AR 71953$129,500
20B Highway 58 E, Melbourne, AR 72556
20B Highway 58 E, Melbourne, AR 72556$649,900