$410,000
4850 Ivy Ridge Dr SE Unit 304, Atlanta, GA 30339
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,630 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $252/SF
- 59 Days On Market
Current Estimated Value $405,347
Last Listing Agent Nat Milburn Engel & Völkers Atlanta
$410,000
4850 Ivy Ridge Dr SE Unit 304, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $405,347
Last Listing Agent Nat Milburn Engel & Völkers Atlanta
$620,000
3088 Woodwalk Dr SE Unit 5, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $619,768
Last Listing Agent Libby Bramlett Keller Williams Realty Atlanta North
$510,000
2482 Crescent Park Ct, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $523,263
Last Listing Agent Cody Kuhn Keller Williams Realty Signature Partners
$1,525,000
4351 N Elizabeth Ln SE, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,509,338
Last Listing Agent Shanna Bradley Ansley RE | Christie's Int'l RE
$800,000
31 Pointe Terrace SE, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $790,421
Last Listing Agent JOY KIRKLAND Atlanta Communities
$1,209,000
4109 Brookview Dr SE, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,239,627
Last Listing Agent Elizabeth Straessle eXp Realty
$815,000
200 River Vista Dr Unit 721, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $803,752
Last Listing Agent REBECCA FELDSTEIN Atlanta Fine Homes Sotheby's International
$530,000
3501 Chattahoochee Summit Ln SE, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Last Listing Agent Christina Rabideaux Hunter Rae Real Estate
$990,000
4238 Paces Ferry Rd SE, Atlanta, GA 30339
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,576,556