$325,000
- Land
- 3.03 Acres
- $107,261 per Acre
3735 Ridgeline Trail, Auburn, AL 36830
3735 Ridgeline Trail, Auburn, AL 36830$325,000
3735 Ridgeline Trail, Auburn, AL 36830
3735 Ridgeline Trail, Auburn, AL 36830$319,900
710 Hunter Ct, Auburn, AL 36832
CHRISTI FREEMAN KELLER WILLIAMS REALTY AUBURN OPELIKA
$475,000
1447 County Road 24, Auburn, AL 36830
Wesley Young Keller Williams Homewood
$469,000
1970 Felicity Ln, Auburn, AL 36830
EMMA WARD EXP REALTY - ACUFF WEEKLEY GROUP
$399,900
2348 Morgan Dr, Auburn, AL 36830
DANIEL MULLENS Mullens & Mullens Luxury Real Estate
Price To Be Determined
Magnolia Plan at Summerlin, Auburn, AL 36830
$295,000
1372 Gatewood Dr, Auburn, AL 36830
CAROLE HARRISON PORTER PROPERTIES
$365,000
2117 Felicity Ln, Auburn, AL 36830
Zandra Davis PHOENIX REAL ESTATE FIRM LLC
$317,474
95 Bradley Ln, Auburn, AL 36830
Will Dorminy HOLLAND HOME SALES
$729,900
Glenn Plan at Asheton Glenn, Auburn, AL 36830
$669,900
2315 Dalby Place, Opelika, AL 36804
Sylvia Paul PRESTIGE PROPERTIES, INC.
$295,000
818 Greenwood Dr, Auburn, AL 36832
JESSICA ANDRUS FIRST REALTY SALES
$475,000
4164 Creekview Ct, Auburn, AL 36832
Mac Cockrell KELLER WILLIAMS REALTY AUBURN OPELIKA
$1,197,000
3207 Habersham Dr, Auburn, AL 38830
MISSY HARRIS THE PRIME REAL ESTATE GROUP
$500,000
12 Kentwood Dr, Auburn, AL 36830
12 Kentwood Dr, Auburn, AL 36830$555,225
3019 Dawson Dr, Auburn, AL 36832
DAWSON CORNER TEAM EAV LLC
$550,000
1903 Talcott Ct, Auburn, AL 36830
Ryan Shoemaker REALTYSOUTH AUBURN AND LAKE MARTIN
$435,500
1347 Burke Ln, Auburn, AL 36830