$199,000
- Land
- 2.91 Acres
- $68,385 per Acre
Lot 1 2500 Rd, Cedaredge, CO 81413
Lot 1 2500 Rd, Cedaredge, CO 81413$199,000
Lot 1 2500 Rd, Cedaredge, CO 81413
Lot 1 2500 Rd, Cedaredge, CO 81413$950,000
16331 2550 Rd, Cedaredge, CO 81413
Robert Gash
Western Land & Lifestyle Properties
(970) 647-7446
$165,000
Lot 7 Wild Turkey Ln, Cedaredge, CO 81413
Lot 7 Wild Turkey Ln, Cedaredge, CO 81413$300,000
20709 Highway 65, Cedaredge, CO 81413
Gregg Angelovich
RE/MAX Mountain West, Inc. - Paonia
(970) 406-4204
$447,000
Lot 23 Colorado 65, Cedaredge, CO 81413
Lot 23 Colorado 65, Cedaredge, CO 81413$645,000
794 NE Indian Camp Ave, Cedaredge, CO 81413
Robert Gash
Western Land & Lifestyle Properties
(970) 480-2555
$250,000
15369 2525 Rd, Cedaredge, CO 81413
15369 2525 Rd, Cedaredge, CO 81413$780,000
23045 T Rd, Cedaredge, CO 81413
Jerad Cotten M4 Ranch Group
$599,950
20931 Brimstone Rd, Cedaredge, CO 81413
LUKAS DALLEY UNITED COUNTRY COLORADO BROKERS, INC
$850,000
16113 Bull Mesa Rd, Cedaredge, CO 81413
Marsha Bryan RE/MAX Mountain West, Inc. - Cedaredge
$849,000
16609 Columbine Ln, Cedaredge, CO 81413
Curtis McCrackin Mountain Valley Realty LLC
$740,000
18371 2325 (Lot 1) Rd, Cedaredge, CO 81413
Ronda Slogar RE/MAX Mountain West, Inc. - Cedaredge
$759,900
19122 2325 Rd, Cedaredge, CO 81413
Daniel Tietz RE/MAX Mountain West, Inc. - Cedaredge
$787,000
21186 Uintah Rd, Cedaredge, CO 81413
John Brokaw Coldwell Banker Distinctive Properties
$850,000
1168 NW Cedar Ave, Cedaredge, CO 81413
Daniel Tietz RE/MAX Mountain West, Inc. - Cedaredge