$690,000
- Land
- 1.14 Acres
- $605,795 per Acre
1505 Chipmunk Rd, Austin, TX 78734
1505 Chipmunk Rd, Austin, TX 78734$690,000
1505 Chipmunk Rd, Austin, TX 78734
1505 Chipmunk Rd, Austin, TX 78734$4,250,000
1700 Buffalo Gap Rd, Austin, TX 78734
Brooke LeMond Keller Williams Heritage
$4,495,000
3214 Smoky Ridge, Austin, TX 78730
Bridget Ramey Kuper Sotheby's Int'l Realty
$7,900,000
400 Academy Dr, Austin, TX 78704
Kathryn Scarborough Engel & Volkers Austin
$899,998
3350 Far View Dr, Austin, TX 78730
3350 Far View Dr, Austin, TX 78730$3,500,000
RANCH #6 Liberty Ranch Rd, Austin, TX 78737
RANCH #6 Liberty Ranch Rd, Austin, TX 78737$1,599,000
1078 Gato Del Sol Ave, Austin, TX 78737
Kathleen Wilsey Compass RE Texas, LLC
$4,000,000
18 Sundown Pkwy, Austin, TX 78746
Jimmy Gilmore Jimmy Gilmore & Co
$390,000
Lot 19 Sparrow Ln, Austin, TX 78734
Lot 19 Sparrow Ln, Austin, TX 78734$989,900
15200 Storm Dr, Austin, TX 78734
Chuck Watkins MCLANE REALTY, LLC
$695,000
1030 Barrie Dr, Austin, TX 78734
1030 Barrie Dr, Austin, TX 78734$699,000
8105 Coyote Ridge, Austin, TX 78737
Ryan Modder LPT Realty, LLC
$799,950
8004 Kuhn Dr, Austin, TX 78736
8004 Kuhn Dr, Austin, TX 78736$2,000,000
11185 State Highway 71, Spicewood, TX 78669
11185 State Highway 71, Spicewood, TX 78669$1,682,644
1933 Lohmans Crossing Rd, Austin, TX 78734
1933 Lohmans Crossing Rd, Austin, TX 78734$624,000
10706 Creek View Dr, Austin, TX 78748
Stefan Stankovic Spyglass Realty
$5,000,000
3575 Lost Creek Blvd, Austin, TX 78735
Shenoah Grove Hippie Hollow Realty
$4,500,000