$175,000
- Land
- 6.05 Acres
- $28,926 per Acre
0 Hunting Creek Rd, Big Island, VA 24526
0 Hunting Creek Rd, Big Island, VA 24526$175,000
0 Hunting Creek Rd, Big Island, VA 24526
0 Hunting Creek Rd, Big Island, VA 24526$335,000
1008 Hampton Ave, Bedford, VA 24523
Wendy Witt WENDY WITT REALTY CO
$345,000
718 Sunset Dr, Bedford, VA 24523
Steve Rush CENTURY 21 ALL-SERVICE
$494,900
2340 Virginia Byway, Bedford, VA 24523
Kevin Turner Century 21 ALL-SERVICE-BED
$139,500
403 W King St, Bedford, VA 24523
Amy Carter DIVINE FOG REALTY COMPANY LLC- L'BURG
$399,900
2683 Five Forks Rd, Bedford, VA 24523
Denise Lyons CENTURY 21 ALL-SERVICE
$225,000
0 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523
0 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523$225,000
753 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523
753 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523$264,500
13900 Wyatts Way, Bedford, VA 24523
Hope Metzger MAGNOLIA MOUNTAIN REALTY - MAIN
$2,500,000
812 E Main St, Bedford, VA 24523
Robert Dawson BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES DAWSON FORD GARBEE & CO, REALTORS(r)
$699,000
866-874 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523
866-874 Burks Hill Rd, Bedford, VA 24523$404,900
182 Villa Oak Cir, Bedford, VA 24523
Robin Lee Legacy Realty
$399,900
147 Villa Oak Cir, Bedford, VA 24523
Robin Lee Legacy Realty
$312,990 New Construction
Spruce Plan at Eastyn Crossing, Bedford, VA 24523
$405,000
1850 Skinnell Mill Rd, Bedford, VA 24523
Rosie Gantt Century 21 ALL-SERVICE
$319,990 New Construction
Cedar Plan at Eastyn Crossing, Bedford, VA 24523
$312,990 New Construction
Birch Plan at Eastyn Crossing, Bedford, VA 24523