$244,570 Last List Price Sold Apr 13, 2026
249 Bellwood Lake Ln, Bellville, TX 77418
- Land
- 2.64 Acres
- $92,500 per Acre
Last Sold Summary
- 566 Days On Market
Last Listing Agent Randy Hodde Hodde Real Estate Company
249 Bellwood Lake Ln, Bellville, TX 77418