$350,000
- Land
- 10 Acres
- $35,000 per Acre
TRACT 2 Y City Rd, Gentry, AR 72734
TRACT 2 Y City Rd, Gentry, AR 72734$350,000
TRACT 2 Y City Rd, Gentry, AR 72734
TRACT 2 Y City Rd, Gentry, AR 72734$400,000
Lot 4 Winterberry Ln, Rogers, AR 72756
Lot 4 Winterberry Ln, Rogers, AR 72756$1,975,000
0 Rice Rd Unit 1291234, Bentonville, AR 72712
0 Rice Rd Unit 1291234, Bentonville, AR 72712$400,000
Lot 9 Blisslake Ln, Rogers, AR 72756
Lot 9 Blisslake Ln, Rogers, AR 72756$250,000
11368 Hardeman Ln, Rogers, AR 72756
Marla Roberds Simplicity Real Estate Solutions
$500,000
22AC Gann Ridge Rd, Garfield, AR 72732
22AC Gann Ridge Rd, Garfield, AR 72732$1,350,000
11333 Lathams Landing Rd, Garfield, AR 72732
Brooke Taylor Beaver Lake Realty
$350,000
TRACT 4 Y City Rd, Gentry, AR 72734
TRACT 4 Y City Rd, Gentry, AR 72734$1,695,000
16453 Rocky Dell Rd, Gravette, AR 72736
Shannon Roberts Moses Tucker Partners-Bentonville Branch
$3,700,000
987 Elk Rd, Bentonville, AR 72713
987 Elk Rd, Bentonville, AR 72713$1,281,700
TBD Haden Rd, Bentonville, AR 72712
TBD Haden Rd, Bentonville, AR 72712$1,499,000
15743 Easterling Rd, Pea Ridge, AR 72751
District III Weichert, REALTORS Griffin Company Bentonville
$899,150
0 E Sugarloaf St, Siloam Springs, AR 72761
0 E Sugarloaf St, Siloam Springs, AR 72761$1,650,000
11964 Long Acres Dr, Bentonville, AR 72713
Brandi Mallard Uptown Real Estate
$989,000
23044 Honey Creek Rd, Sulphur Springs, AR 72768
23044 Honey Creek Rd, Sulphur Springs, AR 72768$545,000
13525 Haden Rd, Bentonville, AR 72712
13525 Haden Rd, Bentonville, AR 72712$585,000