$1,315,000
161 Purdue Ave, Kensington, CA 94708
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,607 Sq Ft
- Built 1939
Last Sold Summary
- 12% Above List Price
- $818/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $1,395,865
Last Listing Agent Robert Parker Compass
161 Purdue Ave, Kensington, CA 94708