$70,000
- Land
- 2.06 Acres
- $33,980 per Acre
0 Goose Pond Rd, Tyringham, MA 01264
0 Goose Pond Rd, Tyringham, MA 01264$70,000
0 Goose Pond Rd, Tyringham, MA 01264
0 Goose Pond Rd, Tyringham, MA 01264$380,000
0 Churchill St Unit 248259, Pittsfield, MA 01201
0 Churchill St Unit 248259, Pittsfield, MA 01201$990,000
312 County Rd, New Marlborough, MA 01230
312 County Rd, New Marlborough, MA 01230$1,075,000
65 Johnson Rd, Dalton, MA 01226
The Mazzeo Duo BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES BARNBROOK REALTY
$664,500
422 Bonny Rigg Hill Rd, Becket, MA 01223
Pamela Roberts ROBERTS & ASSOC. REALTY, INC
$7,975,000
399 Under Mountain Rd, Lenox, MA 01240
Molly Thomas COMPASS MASSACHUSETTS , LLC GB
$1,395,000
124 Egremont Plain Rd, Great Barrington, MA 01230
Lawrence Reilly THE KINDERHOOK GROUP
$749,900
633 E Otis Rd, Otis, MA 01253
Cameron Volastro WILLIAM PITT SOTHEBY'S - LENOX
$98,000
Lots 34-36 Lake View Rd, Peru, MA 01235
Lots 34-36 Lake View Rd, Peru, MA 01235$1,398,000
781 Hartsville New Marlboro Rd, Great Barrington, MA 01230
William Morrow WILLIAM PITT SOTHEBY'S - GT BARRINGTON
$2,250,000
50 Old Village Rd, Great Barrington, MA 01230
Jen Harvey COMPASS MASSACHUSETTS , LLC GB
$1,395,000
6 Thrushwood Ln, Great Barrington, MA 01230
Mauren White-Kirkby BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES BARNBROOK REALTY
$159,000
0 Mill River To Great Barrington Rd Unit 249092, New Marlborough, MA 01230
0 Mill River To Great Barrington Rd Unit 249092, New Marlborough, MA 01230$429,000
529 Hayes Hill Rd, New Marlboro, MA 01230
Fintan Hanley COMPASS MASSACHUSETTS , LLC GB