$289,000
- Land
- 3.69 Acres
- $78,320 per Acre
0 Interlaken Cross Rd, Stockbridge, MA 01262
0 Interlaken Cross Rd, Stockbridge, MA 01262$289,000
0 Interlaken Cross Rd, Stockbridge, MA 01262
0 Interlaken Cross Rd, Stockbridge, MA 01262$229,000
1 Colt Rd Unit 1, Pittsfield, MA 01201
Victoria Standring LAMACCHIA REALTY, INC
$1,590,000
130 E Dugway Rd, Lenox, MA 01240
Mauren White-Kirkby BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES BARNBROOK REALTY
$114,999
43 Access Road 4, Plainfield, MA 01070
Sean Taylor MORESI REAL ESTATE PARTNERS
$1,249,000
127 Monument Valley Rd, Great Barrington, MA 01230
Helen Mullany HELEN MULLANY REAL ESTATE, LLC
$305,000
294 Dalton Ave, Pittsfield, MA 01201
Cory Evangelisto NOCHER REALTY
$888,800
10 Aqua St, Lanesborough, MA 01237
Tonia Scalise WILLIAM PITT SOTHEBY'S - LENOX
$349,900
38 Hollister St, Pittsfield, MA 01201
Robin Moore 413 REAL ESTATE
$600,000
32 Aspen Way, Pittsfield, MA 01201
Maggie Gavin WILLIAM PITT SOTHEBY'S - LENOX
$185,000
0 Christian Hill Rd, Great Barrington, MA 01230
0 Christian Hill Rd, Great Barrington, MA 01230$275,000
33 Pine Rd, Great Barrington, MA 01230
Patrice Melluzzo WILLIAM PITT SOTHEBY'S - GT BARRINGTON
$67,500
0 Oakhurst Ave, Pittsfield, MA 01201
0 Oakhurst Ave, Pittsfield, MA 01201$898,000
21 Dan Fox Dr, Pittsfield, MA 01201
21 Dan Fox Dr, Pittsfield, MA 01201$995,000
160 High St, Lee, MA 01238
Jason Saphire www.HomeZu.com
$124,900
8 Hemlock Rd, Tyringham, MA 01264
8 Hemlock Rd, Tyringham, MA 01264$749,000
360 Housatonic St, Lenox, MA 01240
Samantha Homeyer BIRCH PROPERTIES