$270,000 Sold Oct 10, 2025
131 Watertown Rd, Berlin, MD 21811
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,330 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- $203/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $291,747
Last Listing Agent Nicholas Elko O'Conor, Mooney & Fitzgerald
131 Watertown Rd, Berlin, MD 21811