$1,000,000 Sold Sep 19, 2025
510 Beaumont Ct, Berlin, MD 21811
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,229 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $310/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $991,374
Last Listing Agent Michael Moore Keller Williams Realty Delmarva
510 Beaumont Ct, Berlin, MD 21811