$59,900
- Land
- 2 Acres
- $29,950 per Acre
V/L-3 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103
V/L-3 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103$59,900
V/L-3 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103
V/L-3 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103$40,000
7625 Gold Drop Overlook Unit 43, Berrien Springs, MI 49103
7625 Gold Drop Overlook Unit 43, Berrien Springs, MI 49103$37,000
7816 Amber Jam Way Unit 36, Berrien Springs, MI 49103
7816 Amber Jam Way Unit 36, Berrien Springs, MI 49103$319,900
312 N Cass St, Berrien Springs, MI 49103
Thomas Dyer Real Broker LLC
$139,900
V/L 3 S Scottdale Rd, Oronoko Township, MI 49103
V/L 3 S Scottdale Rd, Oronoko Township, MI 49103$37,000
7969 Amber Jam Way Unit 25, Oronoko Township, MI 49103
7969 Amber Jam Way Unit 25, Oronoko Township, MI 49103$37,000
7955 Amber Jam Way Unit 24, Oronoko Township, MI 49103
7955 Amber Jam Way Unit 24, Oronoko Township, MI 49103$899,900
9895 Lakeview Dr, Berrien Springs, MI 49103
Cheyenne Chernugel Century 21 Affiliated
$185,000
0 Garr Rd Unit 25026637, Berrien Springs, MI 49103
0 Garr Rd Unit 25026637, Berrien Springs, MI 49103$64,900
V/L-2 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103
V/L-2 Red Bud Trail, Berrien Springs, MI 49103$280,000
348 E Washington St, Berrien Springs, MI 49103
Charles Campbell ListWithFreedom.com
$262,000
315 Pam Dr, Berrien Springs, MI 49103
Michael Lirones Gold Realty
$1,195,000
2993 E Lemon Creek Rd, Berrien Springs, MI 49103
Jerry Olson Cressy & Everett R.E. of Harbor Country
$849,000
438 E Snow Rd, Baroda, MI 49101
438 E Snow Rd, Baroda, MI 49101$120,000