$2,086,000 Sold Mar 31, 2026
745 -747 1/4 N Hayworth Ave, Los Angeles, CA 90046
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,168 Sq Ft
- Built 1936
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $658/SF
Current Estimated Value $2,740,802
Last Listing Agent Darren Segal The Passman Group, Inc.
745 -747 1/4 N Hayworth Ave, Los Angeles, CA 90046