$1,950,000
- Land
- 50 Acres
- $39,000 per Acre
3979 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606
3979 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606$1,950,000
3979 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606
3979 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606$5,292,000
157 Chick Ranch Loop, Blanco, TX 78606
157 Chick Ranch Loop, Blanco, TX 78606$729,900
202 Falling Oak Dr, Blanco, TX 78606
Shalyn McCumber Bramlett Partners
$143,000
327 John Price, Blanco, TX 78606
327 John Price, Blanco, TX 78606$229,000
LOT 116 Majestic Hills Dr, Blanco, TX 78606
LOT 116 Majestic Hills Dr, Blanco, TX 78606$225,000
103 Ira Long, Blanco, TX 78606
103 Ira Long, Blanco, TX 78606$249,000
Lot 112 Star Point Cir, Blanco, TX 78606
Lot 112 Star Point Cir, Blanco, TX 78606$263,500
620 Whiskey Trail, Blanco, TX 78606
620 Whiskey Trail, Blanco, TX 78606$245,000
111 La Luna Dr, Blanco, TX 78606
111 La Luna Dr, Blanco, TX 78606$1,195,000
440 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606
440 Chimney Valley Rd, Blanco, TX 78606$215,000
369 Onion Creek Ln, Blanco, TX 78606
369 Onion Creek Ln, Blanco, TX 78606$119,900
102 William Tobin, Blanco, TX 78606
102 William Tobin, Blanco, TX 78606$695,000
TBD 2 Lindeman Ln, Blanco, TX 78606
TBD 2 Lindeman Ln, Blanco, TX 78606$184,500
50 Thriving Oak Ct, Blanco, TX 78606
50 Thriving Oak Ct, Blanco, TX 78606$239,000
Lot 168 E Starview Cove, Blanco, TX 78606
Lot 168 E Starview Cove, Blanco, TX 78606$1,695,000
TBD 1 Lindeman Ln, Blanco, TX 78606
TBD 1 Lindeman Ln, Blanco, TX 78606$254,000
670 Windmill Ridge Dr, Blanco, TX 78606
670 Windmill Ridge Dr, Blanco, TX 78606$230,000