$340,500
4 Montclair Ave, Berlin, NJ 08009
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,235 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $276/SF
- 44 Days On Market
Current Estimated Value $350,398
Last Listing Agent Chris Twardy BHHS Fox & Roach-Mt Laurel
4 Montclair Ave, Berlin, NJ 08009