$284,999 Sold Jun 23, 2025
2618 Provence Dr SE, Bolivia, NC 28422
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,020 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $141/SF
- 86 Days On Market
Current Estimated Value $304,777
Last Listing Agent Hamilton Realty Group eXp Realty
2618 Provence Dr SE, Bolivia, NC 28422