$3,750,000
- Land
- 24.76 Acres
- $151,454 per Acre
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719$3,750,000
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719$469,000
3640 Blackpowder Rd, Rapid City, SD 57703
Michelle Chenoweth
EXP REALTY
(605) 699-4755
$425,000
404 Henry Potter Rd, Box Elder, SD 57719
MEGAN DICKERSON
ASCEND REALTY INC.
(605) 316-5376
$3,775,000
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719
TBD Liberty, Box Elder, SD 57719$599,900
14975 Back Country Trail, Rapid City, SD 57703
Daneen Jacquot Kulmala
SOUTH DAKOTA PROPERTIES
(605) 815-5124
$1,125,000
TBD Yorktown Blvd, Box Elder, SD 57719
TBD Yorktown Blvd, Box Elder, SD 57719$4,150,000
270 Landmark Ct, Box Elder, SD 57719
Kevin Andreson
Keller Williams Realty Black Hills SP
(605) 605-1544
$789,000
22318 Lucky Ln, Rapid City, SD 57701
Justin Carlyle
THE REAL ESTATE GROUP, INC.
(605) 699-4544
$425,000
22759 Spevak Rd, Box Elder, SD 57719
Henry Ulrich
Ascend Realty
(605) 667-5162
$549,000
TBD Longview Rd, Rapid City, SD 57703
TBD Longview Rd, Rapid City, SD 57703$259,900
601 Stealth Ln, Box Elder, SD 57719
Dante Colicheski
BLACK HILLS REALTY
(605) 865-0289
$35,000
307 Hillview Dr, Box Elder, SD 57719
307 Hillview Dr, Box Elder, SD 57719$429,500
449 Henry Potter Rd, Box Elder, SD 57719
Michelle Chenoweth
EXP REALTY
(605) 777-0967
$399,900
615 Bull Run Dr, Box Elder, SD 57719
Mike Jacobs
RE/MAX ADVANTAGE
(605) 318-8330
$449,900
627 Bull Run Dr, Box Elder, SD 57719
Mike Jacobs
RE/MAX ADVANTAGE
(605) 730-6110
$337,900
892 Vicksburg St, Box Elder, SD 57719