$3,766,685
- Land
- 1.33 Acres
- $2,831,455 per Acre
TBD Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715
TBD Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715$3,766,685
TBD Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715
TBD Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715$4,985,000
101 Painted Ridge, Bozeman, MT 59715
Regan Broker/Owner AmeriMont Real Estate
$630,000
1127 N Cedarview Dr, Bozeman, MT 59715
Sandy Revisky PureWest Real Estate Big Sky
$599,000
150 Village Crossing Way Unit 3H, Bozeman, MT 59715
Alicia Rutz Small Dog Realty
$499,000
145 Blossom Way, Bozeman, MT 59715
145 Blossom Way, Bozeman, MT 59715$5,000,000
TBD L Street & Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715
TBD L Street & Story Mill Rd, Bozeman, MT 59715$895,000
2224 Sourdough Rd, Bozeman, MT 59715
Courtney King Engel & Volkers - Bozeman
$1,350,000
1428 Post Dr, Bozeman, MT 59715
Tony Renslow Berkshire Hathaway - Bozeman
$399,000
2434 Richau Ln, Bozeman, MT 59715
2434 Richau Ln, Bozeman, MT 59715$1,700,000
Tract 3A McGee Dr, Bozeman, MT 59715
Tract 3A McGee Dr, Bozeman, MT 59715$1,550,000
710 Osterman Dr, Bozeman, MT 59715
710 Osterman Dr, Bozeman, MT 59715$2,075,000
131 Erik Dr, Bozeman, MT 59715
Travis Svensrud PureWest Real Estate Bozeman
$5,375,000
701 Boreal Way, Bozeman, MT 59715
Brett Tudsbury Bozeman Real Estate Group
$2,695,000
30 Gardner Park Dr, Bozeman, MT 59715
Sue Frye ERA Landmark Real Estate
$549,000
TBD Golden Trout Way, Bozeman, MT 59715
TBD Golden Trout Way, Bozeman, MT 59715$4,985,000
101 Painted Ridge Rd, Bozeman, MT 59715
Regan Langel-Barranger AmeriMont Real Estate
$645,000
140 Village Crossing Way Unit 4C, Bozeman, MT 59715