$2,031,181
- Land
- 5.21 Acres
- $389,862 per Acre
TBD Wheat Drive - Lot 6f, Bozeman, MT 59715
TBD Wheat Drive - Lot 6f, Bozeman, MT 59715$2,031,181
TBD Wheat Drive - Lot 6f, Bozeman, MT 59715
TBD Wheat Drive - Lot 6f, Bozeman, MT 59715$4,900,000
13830 (Tract B) Cottonwood Rd, Bozeman, MT 59718
13830 (Tract B) Cottonwood Rd, Bozeman, MT 59718$699,000
18 Caboose Ct Unit B, Bozeman, MT 59718
Brooke Sholly Passmore eXp Realty, LLC
$975,000
382 Herstal Way, Bozeman, MT 59718
Gregory Stratton Kilday & Stratton
$639,000
1220 Flanders Creek Ave Unit C, Bozeman, MT 59718
Aaron Balian Bozeman Real Estate Group
$2,750,000
65 Naya-Nuki Dr, Bozeman, MT 59715
Jamie Van Dyke Bozeman Real Estate Group
$3,499,000
303 Sled Run Rd, Bozeman, MT 59715
Andrew Hurlburt Bozeman Real Estate Group
$178,000
114 N Reliance Ave, Bozeman, MT 59718
114 N Reliance Ave, Bozeman, MT 59718$499,900
1051 Baxter Creek Way Unit D, Bozeman, MT 59718
DeeAnn Bos Berkshire Hathaway - Bozeman
$2,495,000
911 S Willson Ave, Bozeman, MT 59715
PollyAnna Snyder Engel & Volkers - Bozeman
$3,490,000
515 S Black Ave, Bozeman, MT 59715
Matt Paine Berkshire Hathaway - Bozeman
$649,000
73 Ramshorn Peak Ln, Bozeman, MT 59718
Nicole Locati Berkshire Hathaway - Bozeman
$421,464
TBD B2L4 Last Loop Dr, Bozeman, MT 59718
TBD B2L4 Last Loop Dr, Bozeman, MT 59718$1,385,000
Lot 7 Skywood Rd, Big Sky, MT 59730
Lot 7 Skywood Rd, Big Sky, MT 59730$849,000
1036 Oak Park Dr, Bozeman, MT 59715
Curtis Vandyken Venture West Realty
$945,000
1670 Michener Creek Rd, Big Sky, MT 59730
1670 Michener Creek Rd, Big Sky, MT 59730$3,499,000