$95,000
- Land
- 1.05 Acres
- $90,476 per Acre
0000 Palmetto Ave, Cocoa, FL 32926
0000 Palmetto Ave, Cocoa, FL 32926$95,000
0000 Palmetto Ave, Cocoa, FL 32926
0000 Palmetto Ave, Cocoa, FL 32926$36,000
3217 Madden Ave SW, Palm Bay, FL 32908
3217 Madden Ave SW, Palm Bay, FL 32908$25,750
3050 Sage Ave, Palm Bay, FL 32908
3050 Sage Ave, Palm Bay, FL 32908$39,900
3630 Suncrest Dr, Melbourne, FL 32904
Laurie Esposito The Keyes Company - Stuart
$52,000
895 Tedder Rd SE, Palm Bay, FL 32909
895 Tedder Rd SE, Palm Bay, FL 32909$37,900
2805 Palisades Dr SE, Palm Bay, FL 32909
2805 Palisades Dr SE, Palm Bay, FL 32909$75,000
1050 Starfire St SE, Palm Bay, FL 32909
1050 Starfire St SE, Palm Bay, FL 32909$50,000
0 Harrison Rd Unit MFRO6377391, Mims, FL 32754
0 Harrison Rd Unit MFRO6377391, Mims, FL 32754$38,000
3292 1st Ave, Mims, FL 32754
Whitney Campbell-Conkey Pelican's Nest Mobile Home Sales, LLC.
$34,500
2486 Bimini Ave, Palm Bay, FL 32908
2486 Bimini Ave, Palm Bay, FL 32908$49,000
227 Dobbins Rd NW, Palm Bay, FL 32907
227 Dobbins Rd NW, Palm Bay, FL 32907$38,000
238 Lime St, Cocoa, FL 32926
238 Lime St, Cocoa, FL 32926$43,900
188 Haines Rd SW, Palm Bay, FL 32908
188 Haines Rd SW, Palm Bay, FL 32908$45,000
1042 Weslaco St SE, Palm Bay, FL 32909
1042 Weslaco St SE, Palm Bay, FL 32909$54,900
000 None, Grant Valkaria, FL 32950
000 None, Grant Valkaria, FL 32950$16,000
Tbd Tbd, Grant-Valkaria, FL 32949
Tbd Tbd, Grant-Valkaria, FL 32949$42,000
297 Frazer St, Palm Bay, FL 32908
297 Frazer St, Palm Bay, FL 32908$68,900
00 Olkowski Ave, West Canaveral Groves, FL 32926