$235,000
177 Daniels Ave, Browns Mills, NJ 08015
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,300 Sq Ft
- Built 1982
Last Sold Summary
- $181/SF
Current Estimated Value $245,342
Last Listing Agent Mark Cuccuini EXP Realty, LLC
177 Daniels Ave, Browns Mills, NJ 08015$235,000
177 Daniels Ave, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $245,342
Last Listing Agent Mark Cuccuini EXP Realty, LLC
177 Daniels Ave, Browns Mills, NJ 08015$245,000
520 W Virginia Rd, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $265,118
Last Listing Agent Jessica Nooney Weichert Realtors-Medford
520 W Virginia Rd, Browns Mills, NJ 08015$365,000
256 Ridge Rd, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $371,251
Last Listing Agent Anthony Pepe RE/MAX at Home
256 Ridge Rd, Browns Mills, NJ 08015$439,900
112 Margaret St, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $447,775
Last Listing Agent Tyler Kelly Keller Williams Realty Preferred Properties
112 Margaret St, Browns Mills, NJ 08015$390,000
111 Margaret St, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $401,519
Last Listing Agent Catherine Reid Weichert Realtors -Toms River
111 Margaret St, Browns Mills, NJ 08015$285,000
401 W Lakeshore Dr, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $289,826
Last Listing Agent Carrie Christian Schneider Real Estate Agency
401 W Lakeshore Dr, Browns Mills, NJ 08015$410,000
210 Montana Trail, Browns Mills, NJ 08015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $412,550
Last Listing Agent Joanne Tirondola Goldstone Realty
210 Montana Trail, Browns Mills, NJ 08015$275,000