$225,000
- Land
- 1.01 Acres
- $222,772 per Acre
34656 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163
34656 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163$225,000
34656 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163
34656 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163$1,450,000
1515 Old Boerne Rd, Bulverde, TX 78163
1515 Old Boerne Rd, Bulverde, TX 78163$189,000
34676 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163
34676 Ansley Ridge Trail, Bulverde, TX 78163$185,000
873 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163
873 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163$450,000
30150 Roadrunner Way, Bulverde, TX 78163
30150 Roadrunner Way, Bulverde, TX 78163$875,000 Open Sun 2PM - 4PM
6430 Derby Way, Bulverde, TX 78163
Clinton Truax Phyllis Browning Company
$445,000
964 & 976 Earle Oak Ave, Bulverde, TX 78163
964 & 976 Earle Oak Ave, Bulverde, TX 78163$149,999
978 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163
978 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163$449,777
6750 Circle Oak Dr, Bulverde, TX 78163
Dean Ponseti eXp Realty
$845,000 New Construction
981 Jenny Leigh Trail, Bulverde, TX 78163
Labib Hashim Keller Williams Heritage
Price To Be Determined New Construction
The Cologne Plan at Belle Oaks, Bulverde, TX 78163
$349,999
STAHL LN Stahl Ln, Bulverde, TX 78163
STAHL LN Stahl Ln, Bulverde, TX 78163$745,000
1071 Glenwood Loop, Bulverde, TX 78163
Yvonne Whitzel YW Realty Group
$4,147,920
31210 Stahl Ln, Bulverde, TX 78163
31210 Stahl Ln, Bulverde, TX 78163$400,000
30940 Bartels Rd, Bulverde, TX 78163
30940 Bartels Rd, Bulverde, TX 78163$1,150,000
2936 Bison Ridge Dr, Bulverde, TX 78163
Jeremy Wells Wellstone Properties