$149,900
- Land
- 1.04 Acres
- $144,135 per Acre
942 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163
942 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163$149,900
942 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163
942 Maximino Ridge Rd, Bulverde, TX 78163$118,000
TBD, LOT 288 Hiline Dr, Bulverde, TX 78163
TBD, LOT 288 Hiline Dr, Bulverde, TX 78163$174,900
34789 High Gate Rd, Bulverde, TX 78163
34789 High Gate Rd, Bulverde, TX 78163$525,000
30303 Deerfield Terrace, Bulverde, TX 78163
Jeff Smith San Antonio Elite Realty
$239,000
528 Rosemary Ridge Dr, Bulverde, TX 78163
528 Rosemary Ridge Dr, Bulverde, TX 78163$1,895,000
TBD Other Unit N/A, Bulverde, TX 78163
Chris Callan HighRidge Land and Homes
$310,000
30602 Krueger Rd, Bulverde, TX 78163
30602 Krueger Rd, Bulverde, TX 78163$199,900
854 Maximino Ridge, Bulverde, TX 78163
854 Maximino Ridge, Bulverde, TX 78163$174,900
926 Belle Oaks Blvd, Bulverde, TX 78163
926 Belle Oaks Blvd, Bulverde, TX 78163$1,032,900 New Construction
3850A Plan at Thornebrook 1 Acre, Bulverde, TX 78163
$230,000
675 Butler Oaks, Bulverde, TX 78163
675 Butler Oaks, Bulverde, TX 78163$149,000
744 Farhills Dr, Bulverde, TX 78070
744 Farhills Dr, Bulverde, TX 78070$179,000
660 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163
660 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163$1,590,000
29745 Ancestral Trail, Bulverde, TX 78163
Ryan Richmond Keller Williams City-View
$1,068,000 New Construction
1121 Portnall Place Rd, Bulverde, TX 78163
Ben Caballero HomesUSA.com
$180,000
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163Price To Be Determined New Construction