$449,000
- Land
- 83.02 Acres
- $5,408 per Acre
Tbd Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59748
Tbd Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59748$449,000
Tbd Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59748
Tbd Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59748$215,000
TBD Gregson Gregson Ln, Anaconda, MT 59711
TBD Gregson Gregson Ln, Anaconda, MT 59711$225,000
Lot 37-D Pronghorn Trail, Butte, MT 59750
Lot 37-D Pronghorn Trail, Butte, MT 59750$175,000
Parcel M2 Gregson, Ramsay, MT 59748
Parcel M2 Gregson, Ramsay, MT 59748$1,700,000
TBD N Ramsay Rd, Ramsay, MT 59748
TBD N Ramsay Rd, Ramsay, MT 59748$275,000
TBD N Ramsay Rd Unit A-2, Ramsay, MT 59748
TBD N Ramsay Rd Unit A-2, Ramsay, MT 59748$275,000
Lot 74 Pony Express Trail, Butte, MT 59748
Lot 74 Pony Express Trail, Butte, MT 59748$617,500
119322 German Gulch Rd, Butte, MT 59750
Tracy Miller Berkshire Hathaway - Butte
$449,000
TBD Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59750
TBD Lone Pine Gulch Rd, Ramsay, MT 59750$150,000
TBD Nissler Rd, Butte, MT 59701
TBD Nissler Rd, Butte, MT 59701$590,000
119043 Battle Ridge Rd, Butte, MT 59750
Kurry Mills Hoffman Clearwater Montana Properties
$250,000
NHN Tenderfoot Trail, Butte, MT 59748
NHN Tenderfoot Trail, Butte, MT 59748$275,000
TBD Unit # A-2 N Ramsey Rd, Butte, MT 59748
TBD Unit # A-2 N Ramsey Rd, Butte, MT 59748