$105,000 Sold Apr 10, 2026
1624 Doris Ave, East Saint Louis, IL 62206
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,272 Sq Ft
- Built 1951
Last Sold Summary
- $83/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $103,218
Last Listing Agent Joshua Mariconi QDM Real Estate, LLC
1624 Doris Ave, East Saint Louis, IL 62206