$1,999,000
- Land
- 8.48 Acres
- $235,731 per Acre
FE-3 Triple Farm, Cashiers, NC 28717
FE-3 Triple Farm, Cashiers, NC 28717$1,999,000
FE-3 Triple Farm, Cashiers, NC 28717
FE-3 Triple Farm, Cashiers, NC 28717$1,300,000
ME-4 Old Chimney, Cashiers, NC 28717
ME-4 Old Chimney, Cashiers, NC 28717$1,975,000
87 Flagstone Rd, Cashiers, NC 28717
87 Flagstone Rd, Cashiers, NC 28717$2,795,000
54 Ramble Ridge Rd, Cashiers, NC 28717
54 Ramble Ridge Rd, Cashiers, NC 28717$625,000
Lot 9 Glencove Dr, Cashiers, NC 28717
Lot 9 Glencove Dr, Cashiers, NC 28717$650,000
7330 Highway 107 S, Cashiers, NC 28717
Kati Miller Caliber Fine Properties
$1,750,000
138 Belladonna Dr, Cashiers, NC 28717
Brenda Beye Highlands Sotheby's International Realty - DT
$995,000
Lot 24 Ivygate Ln, Cashiers, NC 28717
Lot 24 Ivygate Ln, Cashiers, NC 28717$605,000
Lot 13 Glencove Dr, Cashiers, NC 28717
Lot 13 Glencove Dr, Cashiers, NC 28717$1,795,000
804 U S 64, Cashiers, NC 28717
Kristen Hitchcock Landmark Realty Group - Frank Allen, Cashiers
$2,150,000
332 Streamside Dr, Cashiers, NC 28717
Spencer Kirkpatrick Highlands Sotheby's International Realty - DT
$200,000
43 Ledgeview Rd, Cashiers, NC 28717
43 Ledgeview Rd, Cashiers, NC 28717$240,000
Lot 1B Streamside Dr, Cashiers, NC 28717
Lot 1B Streamside Dr, Cashiers, NC 28717$425,000
Lot 219 Drystack Way, Cashiers, NC 28717
Lot 219 Drystack Way, Cashiers, NC 28717$365,000
TBD N Carolina 107, Cashiers, NC 28717
TBD N Carolina 107, Cashiers, NC 28717$390,000
Lot 14 Streamside Dr, Cashiers, NC 28717
Lot 14 Streamside Dr, Cashiers, NC 28717$6,739,000