$195,000
- Land
- 1.12 Acres
- $174,107 per Acre
36502 N 26th St Unit 4, Cave Creek, AZ 85331
36502 N 26th St Unit 4, Cave Creek, AZ 85331$195,000
36502 N 26th St Unit 4, Cave Creek, AZ 85331
36502 N 26th St Unit 4, Cave Creek, AZ 85331$575,000
37002 N Cave Creek Rd Unit Tract I, Cave Creek, AZ 85331
37002 N Cave Creek Rd Unit Tract I, Cave Creek, AZ 85331$1,200,000
6430 E Lonesome Trail, Cave Creek, AZ 85331
Jeff Fields Russ Lyon Sotheby's International Realty
$3,675,000 New Construction
31607 N 64th St, Cave Creek, AZ 85331
George Turner RE/MAX Excalibur
$1,295,000
31221 N 61st St, Cave Creek, AZ 85331
Jeff & Lisa Armbruster Russ Lyon Sotheby's International Realty
$1,375,000
6737 E Rockaway Hills Dr, Cave Creek, AZ 85331
Glenn Tysvaer RETSY
$1,150,000 New Construction
1864 E New River Rd, Cave Creek, AZ 85331
Michael Cunningham West USA Realty
$320,000
0 E Cahava Ranch Rd -- Unit 211-01-067, Cave Creek, AZ 85331
0 E Cahava Ranch Rd -- Unit 211-01-067, Cave Creek, AZ 85331$650,000
7100 E Cave Creek Rd Unit 105,106, Cave Creek, AZ 85331
Daniel Wolski Russ Lyon Sotheby's International Realty
$400,000
0 E Carriage Dr Unit 6827355, Cave Creek, AZ 85331
0 E Carriage Dr Unit 6827355, Cave Creek, AZ 85331$495,000
39334 N Old Stage Rd, Cave Creek, AZ 85331
39334 N Old Stage Rd, Cave Creek, AZ 85331$1,450,000
35412 N 51st St, Cave Creek, AZ 85331
Lisa Andrews HomeSmart
$1,895,000
40205 N 26th St, Cave Creek, AZ 85331
Laurie Gosney Laurie M Gosney Real Estate
$449,000
XXXXX N School House Rd, Cave Creek, AZ 85331
XXXXX N School House Rd, Cave Creek, AZ 85331$2,388,000