Est $183,001
47 Hickory Dr, Charleroi, PA 15022
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,534 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $140/SF
- 46 Days On Market
- Last Sold Price $215,000
- Sep 03, 2024
Last Listing Agent Brittany Claybaugh EXP REALTY LLC