$320,000 Sold Jun 03, 2025
46 Payne St, Charles Town, WV 25414
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,560 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- $125/SF
- 59 Days On Market
Current Estimated Value $340,470
Last Listing Agent Reinie Brawner Brawner & Associates
46 Payne St, Charles Town, WV 25414