$416,000 Sold May 16, 2025
5215 Milford Rd, Charlotte, NC 28210
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,138 Sq Ft
- Built 1957
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $366/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $414,972
Last Listing Agent Maria Elena Conaway Helen Adams Realty